Elysium Premier Bodrum’da satışlara başlandı!

Elysium Premier Bodrum’da satışlara başlandı!

Ofton İnşaat, Bodrum’da hayata geçirdiği Elysium Premier Bodrum’un satışlarının başladığını duyurduOfton İnşaat tarafından inşa edilen Elysium Premier Bodrum‘da satışlar başladı. Proje, Bodrum merkeze 1 kilometre uzaklıkta hayata geçiriliyor.

2 milyon 655 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla
Elyisum Premier Bodrum projesinde fiyatlar 2 milyon 655 bin Euro’dan başlarken, teslim tarihi olarak da Mayıs 2017 düşünülüyor.

elysium-premier-bodrum-da-satislar-basladi-1467099570

elysium-premier-bodrum-da-satislar-basladi-2-1467099570

Elysium Premier Bodrum
8 özel villadan meydana gelen Elysium Premier Bodrum projesinde satışlar başladı. Her biri yaklaşık bin metrekarelik arsa üzerinde kurulan villalardan oluşan Elysium Premier Bodrum’da, bağımsız birimlerin genişlikleri 813 metrekareyi buluyor. Villalar 6+1 tipinde inşa ediliyor. Lüks konseptte hayata geçirilen ve 360 derecelik Manzarası ile dikkat çeken villalar, üç katlı şekilde inşa ediliyor.

Bodrum Kalesi ve Kos Adası manzarası
Yatırımcısına Bodrum Kalesi ve Kos ADası manzarası sunan projede hamam, fitness salonu, sinema salonu ve özel yüzme havuzu gibi olanaklar tanınıyor. Çocuk oyun alanları, sauna ve kapalı otopark gibi yaşam alanlarının sunulduğu projede yer alan tüm villalarda akıllı ev altyapısı ve çamaşır odası, ebeveyn giyinme odası ve özel yüzme havuzu da bulunuyor.

Elysium Bodrum Premier nerede?
Bodrum Özel Hastanesi ve Devlet Hastanesi’ne 500 metrelik mesafede bulunan proje, Yat Limanı’nı 1.4, Havalimanına ise 30 kilometrelik uzaklıkta konumlanıyor.