Folkart Life Bornova, % 0 Faizle % Yüz bir Yaşam Sunuyor!

Folkart Life Bornova, % 0 Faizle % Yüz bir Yaşam Sunuyor!
Kafeleri, Müzeleri, parkları, hastaneleri, alışveriş merkezleri, eğlence ve kültür alanlarıyla İzmir’in en önemli ilçelerinden birinde Bornova’da, lüks ve ulaşılabilir bir yaşam Folkart imzasıyla karşınızda!

İzmir’in kalbinde, tüm ana akslara yakın konumda yer alan projenin farklı karakteri daha ilk bakışta kendini belli ediyor. En kaliteli malzemelerin Folkart ayrıcalığıyla bir araya getirildiği Folkart Life Bornova, yaşamdan ilham alınarak tasarlandı. Güneşin yansımalarıyla renklenen camları, ince zarif aksları ve yatay mimarisiyle proje, Bornova’nın yeni statü sembolü olmaya aday.

Peki yılın 300 gününü güneşli geçiren bir şehirde balkonsuz ya da terassız bir proje düşünülebilir mi? Folkart Life Bornova bu soruya iddialı bir yanıt veriyor. Çünkü projede en küçükten en büyüğe kadar tüm dairelerin geniş bir terası var. Kısacası gökyüzüne açık, dört mevsimlik bir keyif sizi bekliyor.

Modern bir yaşam stilini, Folkart’ın mükemmelliği ile buluşturan Folkart Life Bornova, hem hayata ham de doğaya yakın. İzmir’in tüm ana akslarına kolay ulaşılabilir bir noktada yer alan proje, aynı zamanda 18 bin m2’lik yeşil alanıyla dingin ve sakin bir manzara vadediyor.

Yaz gelince açık havuza inin. Biraz güneşlenin sonra da serinleyin. Havalar soğuyunca havuz keyfine kapalı havuzda devam! Folkart Life Bornova, çok az projede yer alan kapalı havuz artısıyla karşınızda!

slide-3

4571-folkart-life-bornova-0-faiz-yuz-yasam-sunuyor-900x0

folkart-life-bornova-harita1