Dumankaya tanıtım gezilerine Çorlu’dan başlıyor!

Dumankaya tanıtım gezilerine Çorlu’dan başlıyor!

dumankaya-tanitim-gunleri-corlu-ile-basliyor_650x325

Dumankaya, İstanbul’daki projeleri İstanbul dışında da tanıtmak için tanıtım turları düzenlemeye başlıyor. Dumankaya tanıtım gezilerin Çorlu ile başlıyor.

Dumankaya, İstanbul’da yüksek prim vaadiyle satışa sunduğu yatırım fırsatlarını Çorlululara anlatacak. Dumankaya, İstanbul’daki projeleri İstanbul dışında da tanıtmak için düzenlediği tanıtım günlerinin ilkini; Hilton Garden Inn Çorlu’da gerçekleştirecek.

Tanıtım standı Orion AVM’de

Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Mozaik, Dumankaya Horizon, Dumankaya hi-Fit, Dumankaya Flex Office Bahçeşehir ve Dumankaya Miks projelerini Çorlulularla buluşturacak olan şirket, 25 ve 26 Haziran saat 12.00 ile 18.00 arasında Hilton Garden Inn’de projeler hakkında bilgi almak isteyen misafirlerini ağırlayacak. Dumankaya, tanıtım günleri etkinliğine 23–26 Haziran tarihleri arasında Orion AVM’de kurulan Dumakaya proje tanıtım standı ile başlamış oldu.

Çorlululara özel indirim

Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Horizon ve Dumankaya Miks projeleri hemen teslim fırsatları ile Çorlulular cazip bir yatırım fırsatı sunarken 3. havalimanı güzergahında, Bahçeşehir merkezde bulunan ve E-5 ile TEM yollarına olan yakınlıkları ile dikkat çeken hi-Fit ve Dumankaya Flex Office Bahçeşehir, İstanbul’da ikamet etmek isteyenler için ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor. Dumankaya, ayrıca Çorlululara özel 170 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduğu daireler için tanıtım günleri boyunca artı yüzde 10’a varan indirim fırsatı sunuyor.