Referans Kartal’dan 48 ay 0 faiz!

Referans Kartal’dan 48 ay 0 faiz!

Kiler GYO, Referans Kartal projesinde kendi bünyesinde 48 ay faizsiz kampanya uyguluyor.

Kiler GYO, İstanbul’un yükselen bölgelerinden biri olan Kartal’da Referans markasıyla Kartal projesini hayata geçiriyor. Türkiye’nin en yüksek, Avrupa’nın en yüksek ikinci binası olan İstanbul Sapphire AVM’yi inşaa eden Kiler GYO, Referans markalarıyla konut üretmeye devam ediyor.

Kiler GYO’nun son projesi olun Referans Kartal için, son dönemin yükselen yıldızı Kartal bölgesini seçen Kiler GYO, bu bölgenin prim kazandıracağına da inanıyor.

Kartal, gerek markalı projelerin artması, gerekse metro bağlantılarının çoğalması nedeniyle yatırım yapanları sevindiren bir bölge. Proje, Kartal’da 300 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiriliyor. Referans Kartal projesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı seçeneklerde daire bulunuyor. Daire sahibi olmak isteyenler, istedikleri oda sayısına sahip daireyi seçebiliyor.

referans kartal

Referans Kartal’da daire fiyatları

Kiler GYO, Referans Kartal’da daireleri 260 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Projede kule bölümü ve bahçeli daireler de bulunuyor.

Referans Kartal’da teslim tarihi

İçinde bir de derenin aktığı, yeşili bol bir proje olan Referans Kartal projesinin teslim tarihi Mayıs 2018 olarak öngörülüyor. Projede spora da oldukça önem veriyor. Zengin sosyal donatı imkanı içeren Referans Kartal projesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness bölümü, yürüyüş parkurları ve dans stüdyoları bulunuyor.

referans kartall

Referans Kartal nerede?

Referans Kartal projesi, İstanbul’un en büyük adalet sarayı olan Kartal Adalet Sarayı’na 2 dk mesafede yükseliyor. Projeden sahil yoluna ulaşmak da bir hayli kolay. Konumun önemli olduğu İstanbul’da Referans Kartal projesinden Marmaray’a da yaklaşık 2 dakika içerisinde ulaşmanız mümkün.

Murat DEMİR