Metal Yapı’dan Ulus’ta lüks konut!

Metal Yapı’dan Ulus’ta lüks konut!

Metal Yapı’dan Ulus’ta lüks konut!

İstanbul’da deniz manzaralı 3 proje tamamlayan Metal Yapı, deniz manzaralı 5’inci projesini ise Ulus’ta yapacak. Proje yapımı 2017 yılında başlayacak.

blue like metal yapı

Metal Yapı’nın daha önce geliştirdiği projelerden Koru Florya.  Metal Yapı Konut, Aydınlı, Arke ve Vizyonlife ortaklığıyla ve TOKİ işbirliğiyle hayata geçirilmişti.

Aqua Florya AVM projesini yapımında ise klasik alışveriş merkezi anlayışını değiştirecek yeni bir konsept oluşturuldu. Eğlence ve alışveriş keyfini buluşturan Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin en önemli çekim gücü, dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum’u bünyesinde bulundurması.
Crowne Plaza Florya ise Florya’da 5 katlı tek bir binada, otel, restoranları, toplantı odaları, fitness merkezi, masaj ve spa merkezi ile hizmet veriyor.

Blue Lake de Fırsatlar devam ediyor

Şirketin 4. projesi Blue Lake Küçükçekmece Gölü’nün kıyısında, bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı bir proje. Yapımı devam eden projenin Küçükçekmece Bölgesi’nin çehresini değiştirmesi bekleniyor.  Aktivite alanında ise çok amaçlı bir spor salonu, büyük bir çocuk havuzu ve dinlenme alanları mevcut. Projede yer alan Gök Teras yaklaşık 1.3 km uzunluğunda. Baştan sona doğru bir yürüyüp geldiğinizde 2.6 km lik bir yürüyüş yapılabiliyor. 3 adet infinity havuzu mevcut.  Ayrıca alt katında bin 500 metrekare kapalı bir sosyal tesisi var . Yatırım değeri 250 milyon dolar olan Blue Lake projesi 10 blokta 788 daireden oluşuyor. Sahil bölümünde ise AVM ve 22 ticari ünite yer alıyor.  60 m2 ile 650 m2 arasında stüdyodan 4+1 dublekse kadar değişen daire alternatifleri; teraslı, balkonlu ve bahçeli konutların olduğu projede, her dairede 10 m2 ile 264 m2 arasında değişen toplamda 19 bin metrekare balkon ve teras alanı bulunuyor.