Ev dekorasyon fikirleri

Ev dekorasyon fikirleri

Ev dekorasyonunda farklılık olarak vintage esintiler isteyenler, küçük eskitme detaylar kullanarak vintage ev dekorasyon görüntüsünü yakalayabilirler. Eşyaların hepsini değiştirmenize, ekstra masraflar çıkarmanıza gerek yok. Bir vaza bir çerçeve ile de eskitme vintage ve country dekorasyonlar elde edebilirsiniz. örnekleri inceleyi, ilham alın.

country-yatak-odası

Bu yatak odası dekorasyonunda olan detay şöyle, ferforje yatak başlıklarının eskitme olması. Ev dekorasyonunda duvar kağıtlarının da baya rolü büyüktür. Tek bir duvarı kaplayarak odanın havasını birden değiştirebilmeniz mümkün.

Salon

Bu salonun dekorasyonunda ise saat ön plana çıkarılmış. Eski tip bir saat ile duvarın dekorasyonu tamamlanmış. Berjer sandalyeler de eski klasik stilde olması farklılık olmuş.
Bu detaylar ile bu salonun dekorasyonu da vintage esintileri yakalamış.

Mutfak

Mutfakta ise, vintage ev dekorasyonu görüntüsü, kırmızı beyaz kareli perdeler ile elde edilmiş. Çiçek ve fincan rafı da bu stile çok uygun. Bir bütünlük sağlanmış.
Aynı evin yemek odası bölümü. Bu sıcacık renkler ev dekorasyonuna samimiyet katmış. Kırmızı ve beyazın müthiş uyumu.

4

Ev dekorasyonunda beyaz rengin en trend olduğu yıldayız. Artık yavaş yavaş ahşap renginin doğallığına geçiş yapmamız gerek. Ev dekorasyonunda Ahşap renginin ve beyazın uyumu müthiş. Sıcak samimi.

7

Ev dekorasyonunda marine dekorunu sevenlere güzel bir örnek. Mavi ahşap şifonyer ile piti kareli lacivert ve beyazı kombinleyerek ev dekorasyonunuzu marine stilinde dekore edebilirsiniz.

6-1

 

Rüstik ev dekorasyonu tarzını sevenler için güzel bir örnek. Şık bir avize, klasik beyaz berjerler.  Siyah rengin asaleti.  Bu dekorasyonda klasik mobilyalar olmazsa olmazlardandır.