Özel Yemeklerin Lezzetli Rotası Friend’s Bahçeşehir

Özel Yemeklerin Lezzetli Rotası Friend’s Bahçeşehir

friends Bahçeşehir

       FRİEND’S BAHÇEŞEHİR EAT & DRİNK & RELAX Lezzetli, Keyifli, Bohem ve Şık.. İşte Friend’s Bahçeşehir’in tasviri..

Son dönemlerde yükselme dönemini yaşayan Bahçeşehir’in müdavimlerinin vazgeçemediği mekan Friend’s; Eat & Drink & Relax Mottosu ile , Akbatı Fransız Sokağı’nda çok güzel bir köşede yer alıyor.

Kapıdan içeriye doğru girer girmez müthiş bir konsept, insanın içine ferahlıkla dolan bir ambiyans ve rengârenk bir mekanla karşı karşıya kalıyorsunuz. Friend’s Bahçeşehir açıldığı günden itibaren özellikle Akbatı Fransız Sokağı’ na bir adrenalin, bir heyecan, bir renk, yepyeni bir soluk getirdi. Kısacası; insanın keyfini ve enerjisini tazeleyen çok lezzetli bir mekân. Mönü çok zengin, herkese, her damağa uygun bir yemek var. Dahası güleryüzlü servis, misafirperverlik, hizmette kusursuzluk, harika müzikler, leziz sunumlar, şahane evsahipleri var.

friends bahçeşehir

Friend’s Bahçeşehir’in başarılı işletme sahibi sevgili Anıl Tosun Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Almanca İşletme Yönetimi mezunu. Misafirperverliği, içten sohbeti, mekanına gelen misafirleri ile diyaloğu, beyefendiliği, iş dünyasındaki kararlı duruşu, sakin tavrı ile takdir-e şayan bir işletmeci doğrusu.. Kişisel markasını ve imajını mekanın idaresine çok iyi yansıtmış, bunu da söylemeden geçemeyeceğim. Friend’s de sabah güne kahvaltı ile başlayıp sonrasında rahat koltuklara gömülüp gazetelerinizi okuyabilir, bilgisayarınızda çalışabilir, iş toplantılarınızı yapabilir, dostlarınızla keyifli sohbetler için buluşabilirsiniz. Mekan gözde olmayı fazlasıyla hak ediyor. Neden mi? Ambiyans, iyi kokteyler, Dj performansları ile dans, güzel yemekler, kalabalık, şık insanlar, alışveriş, moda, eğlence yani kısacası her şeyin tek bir mekanda bir arada olduğu oldukça özel bir konuma sahip.

Samimiyetle söyleyebilirim ki burada herkes damak zevkine uygun bir yemek illa ki bulur, herkes kendine uygun bir kokteyl ile mutlu mesut olur. Iyi yemek yemeyi ve aynı zamanda eğlenmeyi sevenleri hedefleyen mekan, yeni sezon için de yenilenen menüsü ile oldukça iddialı. Şunu da özellikle eklemek isterim ki; ekmeklerden tutun da makarnalara kadar her şey Friend’s in kendi mutfağında yapılıyor. Burada neredeyse hiç hazır alınan bir şey yok. Frinds’ in yiyecek ve içecek mönüsü çok geniş olduğundan, bu seçenekler sayesinde uzun bir sohbet masası orada her daim sizi bekliyor haberiniz olsun. Hepsini ayrı ayrı deneyimlemek için sıkça gitmeniz gerek, çünkü insanın seçmediği yemekte aklı kalabiliyor. Seviyoruz böyle mekanları, çünkü çok kalabalık gidildiğinde bile kimsede sorun çıkmıyor, herkes rahatça buluyor kendisini memnun edecek bir yemeği ve keyiflenmek için kaybedecek vaktimiz olmuyor. Öğlen saat 12:00 civarında mekana gittiğinizde alışveriş öncesi buluşup kahvelerini yudumlayan bayanlar ortama hakimken, saat 13:00-14:00 civarında öğlen yemeğine gelen iş çevresi ağırlıklı bir kitle ile mekan doluyor, 15:00-16:00 civarında keyifli arkadaş grupları ağırlıklı ortamda akşamüstüne doğru mekan iyice dolmaya başlıyor. Özellikle Cuma- Cumartesi akşamları saat 21:00 itibariyle nabzı yükselen Friend’ s de saat 22:30 gibi müziğin sesi yükselerek eğlence başlıyor. Güzel kokteyler ile, iyi müzikle, arkadaşlarınız eşiniz dostunuz ile keyifli bir hafta sonu geçirmek için oldukça ideal bir mekana dönüşüyor. Hafta içi ya da Pazar günleri iş ve sosyal çevrelerin özel parti ve etkinlikleri için özellikle tercih edildiği oluyor. Hem elegan hem de rahat edeceğiniz lezzetli bir buluşma noktası.

friendes bahçeşehir1

Herkesin o günkü moduna göre bir şeyler bulabileceği geniş bir konsept ve mönüye sahip anlayacağınız. Özellikle çok tercih edilen bir mekan olduğu için rezervasyon yaptırmanızı sevgi ile öneririm. 🙂 Bu arada fotoğrafta gördüğünüz; Friend’s in keşfi olan pamuk şekerli Candy Crush Martini inanılmaz popülermiş. İçinde ne mi var? Immmm vanilyalı vodka, damla sakızı likörü ve çilek püresi var, bardağın üzeri gördüğünüz üzere silme pamuk şekeriyle kaplı. Bayılarak içtim, denemenizi şiddetle öneririm. Tam yurtdışındaki hayata hayat katan mekanlar gibi bir mekan burası. Havalı, şık, rahat, keyifli ve farklı. Son dönemlerde özellikle Yeme-İçme Sektörü için Reklam Endüstrisi’ nin de oldukça dikkatini çekmeyi başaran mekan, son olarak FANTA’ nın yeni ürünlerinin reklam filmlerinin çekildiği yer olması ile de göz dolduruyor. Bu bahar ve yaz Friend’s Bahçeşehir’de geçsin, yakışır. 🙂 Bu mekanları bizlere kazandıran özellikle genç girişimcilere selam, saygı ve sevgilerimle. Yolunuz açık olsun sevgili Anıl TOSUN ve Friend’s Bahçeşehir Ailesi…

İşletme sahibi Anıl Tosun’u tanıyalım:

SEVDİKLERİ;

*Ailem

*Yurtdışı seyahatleri; özellikle Avrupa ülkeleri

*Alışveriş; özellikle ayakkabı

SEVMEDİKLERİ;

*İkiyüzlü insanlar

*Yağmurlu havalar

*Tembellik

KISA KISA…

*Hayat.. Yarış

*Hiçbir Zaman.. İnsanları üzmek

*En Büyük Zevkim.. Hayatım

*İş Hayatı.. Stres

*Toplantı.. Çoğu zaman sonuçsuz kalıyor, bence insanların kendisinde bitiyor

*Mekan.. Friend’s Bahçeşehir

*Hobi.. Hobi fakiriyim biraz ama yeni yerler ve konsept keşfetmek

*Kariyer.. Planlı değil, doğaçlama

*Beslenme.. Düzensiz

*Tatil.. Alaçatı

 

FRİEND’S BAHÇEŞEHİR Adres: Koza Mah. Çiğdem Akkoza Caddesi 1638.sok H3-88 Esenyurt / İstanbul Telefon: +90 212 803 01 93 / +90 549 203 11 00

Sosyal Medya Sayfaları İnstagram: friendsbahcesehir

Facebook: bahçeşehirfriends

Röportaj: Didem Ece

Dünya Markalar Derneği Kurumsal İletişim Koordinatörü

 

 

 

 

 

    Yorum yapın

    Your email address will not be published.*