Ender İnşaat’tan ‘Enflasyonla topyekün mücadele’ye tam destek

Ender İnşaat’tan ‘Enflasyonla topyekün mücadele’ye tam destek

Ender İnşaat, ekonomideki dalgalanmalar sonucunda yğkselen enflasyonsonrasında hükümetin başlattığı “Enflasyonla Topyekün Mücadele” kampanyasına “İNCİYAKA ANKARA” projesi ile tam destek veriyor. Ender İnşaat, halen devam eden mevcut kampanyasına ek olarakda 31 Ekim tarihine kadar projeden konut alanlara ayrıca ekstradan yüzde 10 indirim sunuyor. 

Ülkemizin güçlü ekonomisine destek olmak için hükümetin başlattığı “Enflasyonla Topyekün Mücadele” kampanyası için bir destek de konut sektöründen geldi. Önde gelen firmalardan Ender İnşaat, Ankara’nın yenilenen yüzü olan Mamak’ta hayata geçirmiş olduğu prestijli projesi ‘İNCİYAKA ANKARA’ da konut alıcılarına devam eden kampanyaya ek ayrıca olarak ekstra yüzde 10 indirim sunuyor.

Duman: Bu kampanyada İnciyaka Ankara olarak bizde varız

Hükümetimizin başlattığı “Enflasyonla Topyekün Mücadele” programına destek verdiklerini belirten Ender İnşaat Genel Müdürü Hüseyin Duman; “Ülkemizin yaşadığı kur saldırılarına karşı başlatılan kampanyaya birçok alanda firma destek veriyor. Konut sektöründe de Ender İnşaat olarak “biz de varız” dedik ve İNCİYAKA ANKARA projemizde alıcılara ekim ayı sonuna kadar ekstra yüzde 10 indirim başlattık. Yüzde 10’luk fiyat avantajını projemizde şuan devam eden; yüzde 30 peşinat, yüzde 50’si teslimde, kalan yüzde 20’lik tutarı da 36 ay vade farksız eşit taksitle ödeme kampanyasına ek olarak sunuyoruz. Konut alımını kolaylaştırmaya yönelik başlattığımız kampanya ve fiyat avantajlarımızı paylaşmak üzere alıcıları İNCİYAKA ANKARA satış ofisimize bekliyoruz” dedi.

 Projemiz aileler için tasarlandı

Ankara’nın yenilenen Mamak ilçesi olarak nitelendirilen ve bölgenin ilk ve tek markalı konut projesi olan İNCİYAKA ANKARA, geniş ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düşünülüp tasarlandı. İnciyaka Ankara 276 konut ve 25 ticari ünitenin yer aldığı; konutlar 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1 tiplerinde bulunuyor.

İNCİYAKA ANKARA; 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirtilen tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare de bir yemek odasına daha yer veriliyor.

Zengin ve güzel sosyal alanlar sunuluyor

Toplam 15 bin metrekare yeşil alanı olan proje, zengin sosyal donatı alanlarıylada dikkat çekiyor. Sağlıklı bir yaşam için fitness merkezi, Fin hamamı, sauna ve açık spor alanlarının bulunduğu projede; çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları da yer alıyor. İNCİYAKA ANKARA’da ayrıca her bir daire için kapalı otoparkın yanı sıra açık misafir otoparkına da yer veriliyor.

Binalar ileri teknolojiye sahip akıllı

Lüks ve konforlu detaylara sahip İnciyaka Ankara projesi, akıllı bina konsepti özellikleriyle diğer projelerden ayrışıyor.

İNCİYAKA ANKARA 24 saat güvenlik sistemi ile plaka tanıma sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor. Çankaya ve Çevreyoluna yakın bir mesafede yer alan proje birçok AVM’nin de yanı başında konumlanıyor. Çok hızlı gelişen ve yatırım potansiyeli yüksek bir bölgede yer alan İNCİYAKA ANKARA’dan Esenboğa Havalimanı’na, Samsun – Konya yoluna çok kolay ulaşılabiliyor.

İnşa çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği projede mağazalar bir bir açılırken, konut teslimleri Ağustos 2019’da yapılacak.