Siltaş Marina lansman öncesi fırsatlar sunuyor

Siltaş Marina lansman öncesi fırsatlar sunuyor

siltaş marina nerde

Siltaş marina’da lansman öncesi yüzde 10 indirim, sıfır faiz ve avantajlı fiyat fırsatlarıyla ‘Adalara karşı, bulutlara komşu’ olma fırsatı sunuyor.

İş dünyasında yaklaşık 20 yıllık tecrübe ve güven ışığında 2011 yılından bu zamana kadar bir çok sayıda yeni nesil iş merkezi ve konut projes hayata geçirene Siltaş Yapı, İstanbul Pendik sahilde marinaya karşı konumlanan yeni projesi Siltaş Marina’da lansman öncesi sunduğu avantajlı fiyatlara ek özel bir kampanyaya başladı. Mayıs ayın içinde lansmana hazırlanan Siltaş Marina ‘adalara karşı, bulutlara komşu’ peşin alımlara yüzde 10 indirim fırsatı sunan Siltaş Yapı faizi de sıfıra çekti. Şirket bünyesinde 36 ay sıfır faiz uygulayan Siltaş Yapı, banka kredisiyle ise 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor.

İstanbul Pendik Marina 300 metre mesafede, deniz, kara, hava yolu ve raylı sistem gibi bir çok farklı ulaşım noktalarının tam kesişiminde bulunan Siltaş Marina projesi için Mayıs ayında lansmana hazırlanıyor. Siltaş Yapı, yeni projede lansman öncesi sunduğu avantajlı fiyatlara ek özel bir kampanya başlattı. Hiçbir zaman önü kapanmayacak olan deniz manzarası ile “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina’da peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulayan Siltaş Yapı faizi de sıfırladı. Şirket bünyesinde 36 ay sıfır faiz uygulayan Siltaş Yapı, banka kredisiyle ise 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Siltaş Yapı’nın temel yapı taşları tecrübe, güven ve kalite, iş dünyasındaki 20 yıllık köklü geçmişinin ışığında Siltaş Yapı 2011 yılından bu yana insan odaklı ve kente değer katan yapılar hayata geçirdi. Bugüne kadar ağırlıklı olarakKartal, Pendik, Maltepe bölgesinde iş merkezleri ve Siltaş Mavi Park, Siltaş Nova Park, Siltaş Safir Park, Siltaş Teras Park, ve Siltaş Flora Park gibi yeni nesil konut projeleri inşa eden Siltaş Yapı, şimdi ise İstanbul’un son yıllarda büyük bir hızla değer kazanan bölgelerinden Pendik’in sahil şeridinde yeni bir projeye imza atıyor.

Çeşitli büyüklük ve özellikte konutlar, ticari üniteler ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Siltaş Marina’nın Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanıyor. Siltaş Yapı ilk kez bu projede hayata geçireceği özel bir konsept ile yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katmaya hazırlanıyor