Beyaz Park Topkapı’da hayat başlıyor

Beyaz Park Topkapı’da hayat başlıyor
Beyaz park topkapı fiyat
Beyaz park topkapı

Beyaz İnşaat, İstanbul Topkapı’da konumlandırdığı Beyaz Park Topkapı projesinde son düzlüğe çıktı. Merkezi konumuyla yüksek prim potansiyeli taşıyan projede yaşam Mayıs ayında başlıyor.
Satışa çıktığı günden itibaren yatırımcılarına yüksek kazanç vaat eden proje, hızlı satış grafiğinin yanı sıra barındırdığı yüksek prim potansiyeli ile de bölgenin en değerli projesi olmaya aday.

Beyaz İnşaat, Topkapı’nın değerli lokasyonunda yükselttiği Beyaz Park Topkapı projesinde konut teslimlerine hazırlanıyor.
Mayıs ayı içerisinde teslimlerin gerçekleşeceği projeden ev alanlar yüksek kazanç elde ederken, sınırlı sayıdaki dairelerin satışları avantajlı fiyatlarla devam ediyor.

Bölgenin en çok talep gören projesi

İstanbul’un kalbi Topkapı’da 150 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesinde 371 konut ve 4.000 metrekareyi bulan ticari üniteler yer alıyor.
Bölgenin en çok talep gören konut projesinde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneği yer alırken direler, 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.
Geniş peyzajı ve zengin sosyal donatılarıyla keyifli bir yaşam sunulan Beyaz Park Topkapı’da açık-kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness salonu, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Ulaşım merkezi konumda

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Beyaz Park Topkapı, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.