Saray Grup’tan, Greenist Teras’ta ön satışlara başlandı

Saray Grup’tan, Greenist Teras’ta ön satışlara başlandı

Greenist Teras

Saray Gruo tarafından hayta geçirilen ve yemyeşil teraslar, bol güneşli balkonlar sunan Greenist TERAS’ta ön satışlara başlandı.

Saray Grup butik bir projesi olan Greenist TERAS, 472 metrekare teras alanı ile, geniş daireler, ferah balkonlar ve de alışverişi yakına getiren mağazalarıyla Güneşli’de yükselmeye başladı. Greenist TERAS projesinde daireler ön satışta metrekaresi 6.100 TL’den başlayan özel fiyatlarla satışa başlandı.

Maksimum konfor ve güvenlik

Saray Grup Greenist TERAS projesinde, 48 daire yer alacak, 120 metrekarelik 2+1, 160 metrekarelik 3+1 daire tipleri yer alacak. Tek blok hainde butik bir proje olarak tasarlandı. Alt katı ise alışveriş keyfi sağlayacak mağazalara teslim edilecek. Rezidans konsepti ile yükselen Greenist TERAS, daire başına otopark , güvenlik ve resepsiyon ayrıcalığıyla da benzerlerinden ayrılıyor. Son teknoloji kamera sistemi ve giriş-çıkış noktalarında yer alan görevlileriyle Greenist TERAS’ta güvenlik bir ayrıcalık olmak çıkıp, öncelik haline geliyor.

Bol güneşe sahip balkonlar

Greenist TERAS, şehrin merkezinde yer alan ancak karmaşadan uzak özel konumuyla doğayla iç içe, yemyeşil ve huzurlu bir yaşam vadediyor. Greenist TERAS’ın bol güneşli, geniş balkonlarda bitki yetiştirmenin yanı sıra, ortak alanlarda yer alan teraslarda tüm ailenin birlikte vakit geçirebileceği etkinliklerle de hayatı renklendirmek mümkün.

Hayata geçirdikleri konut projeleriyle şehirde yaşayan insanlara evlerinde nefes aldırmayı hedeflediklerini belirten Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı, Greenist TERAS’ı şöyle anlattı:

“Kalabalık bir şehirde, yoğun bir tempo ile hayatlarımızı sürdürüyoruz. Herkesin hayali sabah evinde taze ve doğal ürünlerle kahvaltı yaparak güne başlamak, temiz havayı içine çekebilmek ve ailesiyle vakit geçirebileceği keyifli bir sosyal alana sahip olmak. İlk projemiz Greenist’i bu ihtiyacın bir ürünü olarak hayata geçirdik. Greenist çok sevildi ve ilgi gördü, projenin tamama yakını şimdiden doldu. Aynı ihtiyaçlara farklı bir yanıt olarak sunduğumuz butik projemiz Greenist TERAS için de ön satışlarımıza başlıyoruz, bu projemizin de benzer şekilde yoğun ilgi göreceğine olan inancım tam.” İstanbul’un hızla gelişen ve her geçen gün daha da değerlenen Güneşli bölgesindeki en işlek cadde üzerinde yer alan Greenist TERAS, özel konumuyla dikkat çekiyor. Atatürk Havaalanına 6,5 km., E-5 otoyoluna 6 km, TEM otoyoluna ise sadece 5,5 km. mesafede yer alan proje, 2019 yılında yapımı tamamlanması beklenen Ataköy-İkitelli Mimar Sinan Metro İstasyonu’na ise sadece 700 metre mesafede yer alıyor.

Minimum aidatla maksimum konfor sağlayan Greenist TERAS, 2019 ilk çeyreğinde tamamlanarak sahipleriyle buluşacak.

Greenist TERAS nerede?

Saray Grup tarafından, Greenist projesinden sonraki ikinci konut projesi olan Greenist TERAS, yer olarak Atatürk Havaalanı, E-5 ve TEM otoyolu ile Ataköy-İkitelli metro istasyonuna yakınlığıyla dikkat çeken özel bir konumunda, şehrin merkezindeyken de doğayla iç içe yaşamak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat daha sunuyor. Yaşamın 2019 yılı ilk çeyreğinde başlaması hedeflenen projede ön satışlar başlıyor, çok özel fırsatlarla satışa sunulan projeden ev sahibi olmak isteyenler 31 Mayıs 2018 tarihine kadar yararlanabilecek.

 www.greenist.com.tr