Piyalepaşa İstanbul’da yaşam Haziranda başlıyor, faizler sıfırlandı

Piyalepaşa İstanbul’da yaşam Haziranda başlıyor, faizler sıfırlandı

piyalepaşa istanbul projesi emlaktuel.com

Piyalepaşa İstanbul projesinde yaşam Haziran 2018’de başlıyor. Piyalepaşa İstanbul’dan ev alana 4 yıl süreli vade ile konut kredisinde faiz alınmıyor.

60 yıllık dev firma Polat güvencesiyle hayata geçirilen ve İstanbul’un en büyük kentsel dönüşüm projeleri arasında yerini alan Piyalepaşa İstanbul’dan konut almak isteyenlere eşsiz kampanya başladı. Piyalepaşa İstanbul projesinde konut kredisi faizleri sıfırlandı 48 ay vadeli konut kredisi için sıfır faiz uygulaması sunuluyor, 120 ay vade ise yüzde 0,6 seviyesinde sunuluyor. Şirket bünyesinde de ödeme seçeneklerinin sunulduğu Piyalepaşa İstanbul, konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağıyla tüm ihtiyaçları karşılayacak konsepte sahip.

Piyalepaşa İstanbul’da ilk etapta yaşam Haziran 2018’de başlayacak. Piyalepaşa İstanbul Evleri’nin iki örnek dairesi de satış ofisinde ziyaretçilerini bekliyor. Eşsiz konumuyla öne çıkan proje, ödüllü mimarisiyle de İstanbul’un en özel projelerinden birirsi arasında yer alıyor.

Piyalepaşa İstanbul sosyal donatıları ile de öne çıkıyor. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek konut büyüklüklerine sahip olan Piyalepaşa İstanbul’da 760 konut ve 190 rezidans konut yer alıyor. Projede ofis alanı 50 bin metrekare, otel alanı 34 bin metrekare ve alışveriş alanı 31 bin metrekare olarak belirlendi.

Alışveriş Sokağında 120 mağaza yer alacak

Mimarisi yapısı ve konsepti ile Nişantaşı ile Beyoğlu’nu hatırlatan alışveriş sokağı 550 metre uzunluğunda, 17 metre genişliğindeki 2 katlı Alışveriş Sokağı’nda (AVS) mağazalarının yanı sıra 9 salonlu sinema kompleksi, zengin fastfood noktaları ile farklı damaklara hitap eden seçkin restoran ve kafeler yer alacak. Kısa süreli park, taksi ve vale imkânlarının yanı sıra metrobüs ve metrolara shuttle hizmeti gibi avantajlar sunan AVS’de yıl içerisinde çeşitli kültür sanat etkinlikleri düzenlenecek. Piyalepaşa İstanbul’un simgesi olan Saat Kulesi adeta bir kültür sanat merkezine dönüştürülecek. Projede yer alan 1000 metrekarelik sanat merkezi içerisinde ise 700 metrekarelik bir sergi salonu bulunuyor. 3.900 araçlık 4 katlı otopark alanı bulunan Piyalepaşa İstanbul’da daire sahipleri ve ziyaretçiler arabalarını rahatlıkla park edip, dolaşabilecekler.