Şua İnşaat Elite Concept’te 60 ay 0 faiz kampanyası

Şua İnşaat Elite Concept’te 60 ay 0 faiz kampanyası

Şua İnşaat Elite Concept

Şua İnşaat Elite Concept projesinde dev kampamyaya başladı. Kampanyada 60 ay 0 faiz ile, yüzde 10 peşinat ve kişiye özel ödeme planları ile birlikte 2018 Temmuz’da teslim.

Şua İnşaat, İstanbul’da Anadolu yakasının kalbi olan ve yaşamın merkezi Kadıköy’ün Fikirtepe bölgesinde hayata geçirilen projesi Elite Concept’te başlattığı yeni kampanya ile 60 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor. 2018 Temmuz’da teslime hazırlanan Elite Concept’te, kişiye özel ödeme planı da sunuluyor. Yüzde 10’dan başlayan peşinatlarla ev almayı kolaylaştıran ve örnek daireleri görülmeye hazır olan Elite Concept: kültür, eğlence, alışveriş, yatırım ve hayatın merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla elit bir yaşam konseptinin yanı sıra kısa vadede yüksek kazanç vadediyor.

İnşaat sektöründe 26 yıldır başta İstanbul olmak üzere kentlerin mimarisine estetik ve yaşama değer katan projeler üreten Şua İnşaat, son yıllarda Türkiye ve dünyadaki gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi olan Kadıköy Fikirtepe’nin en merkezi lokasyonunda konumlanan projesi Elite Concept’te yeni bir kampanya başlattı. 60 ay sıfır faiz fırsatı sunulan kampanya kapsamında kişiye özel ödeme planı da uygulanıyor. Oturum ve yatırım amacıyla konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlayan kampanya kapsamında; yüzde 10’dan başlayan peşinatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Elite Concept, Temmuz 2018’de teslime hazırlanıyor. Örnek daireleri görülmeye hazır olan proje, elit bir yaşam konsepti ve kısa vadede yüksek kazanç vadediyor.

Dünyanın en yüksek kulesinde kullanılan Guardian marka özel camlar

Elite Concept projesi, bir yanda adalar, deniz ve tarihi yarımadanın en göz alıcı siluetini diğer yanda ise Çamlıca’yı gören İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla dikkatleri üzer,ne çekiyor. Yüzde 90 cam panoramik cephe mimarisi ile bu manzarayı kesintisiz izleyebilmeyi mümkün kılan projede, modern zamanların Babil Kulesi olarak adlandırılan Dubai’deki Burj Al Khalifa ve dünyanın en yüksek kulesi olmaya hazırlanan Cidde’deki Jeddah Tower gibi prestijli projelerde kullanılan Amerikan menşeli Guardian markasının reflekte camları tercih edildi.

Daireleri çepeçevre saran balkonlar

İstanbul’da çok yüksek katlı projelerde eşine az rastlanır şekilde dairelerin etrafını saran balkonları ile de farklılaşan Elite Concept projesi, bu sayede sakinlerine hava alma ve gelen güneşi kırarak manzarayı kusursuz bir şekilde izleme fırsatı sağlarken aynı zamanda pencere temizliğinin daireler tarafından kolaylıkla yapılabilmesine imkan tanıyor. Ayrıca açılabilen pencereleri sayesinde evlerin rahatlıkla havalandırılmasına olanak sağlıyor.

Akıllı ev konsepti ile ev aidatları azalacak

Akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştıran proje, doğaya dost sürdürülebilir bir yaklaşımla planlandı. Elite Concept’teki tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur sularının arıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile gerçekleştirilecek.

Özel tasarımlı mobilya, granit, kapı ve pencere sistemleri

Elite Concept’in mobilya, dolap, kapı, granit ve pencere sistemleri gibi pek çok detayı Şua Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Elite Design bünyesinde Samandıra’da konumlanan üretim tesisinde projeye özel olarak tasarlanıp üretiliyor. Yüksek kaliteye sahip özgün tasarımlarla donatılmış projede, standartlar kapsamında yeterli olan C-35 yerine deprem dayanımı daha yüksek olan C-45 beton kullanıldı.

Elite Concept nerede

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yükselen Elite Concept; E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında yer alıyor. Kadıköy Fikirtepe’nin en merkezi lokasyonunda bulunan proje yaklaşık olarak; Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika mesafede konumlanıyor. Birçok eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezine sadece birkaç dakikalık mesafede bulunuyor.