Home / Ana Slider / Vadikoru’da teslimler ne zaman?

Vadikoru’da teslimler ne zaman?

Vadikoru

İnvest İnşaat tarafından Sarıyer Ayazağa’da toplam 20 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata sunulan Vadikoru projesinde teslimler 2019 Temmuz ayında yapılması planlanıyor.

İnvest İnşaat sektörde geliştirdiği nitelikli projeler ile ön çıkıyor. İnvest İnşaat tarafından hayata geçirilen Vadi Koru projesi toplam 200 milyon TL’lik yatırım değerine sahip. Projede toplam 242 konut, 84 ofis ve 13 ticari birim yer alıyor.

Fiyatlar 420 .in liradan başlayıp 1 milyon 950 bin liraya kadar yükseliyor. 1+0’dan 3+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor. Vadi Koru’dan konut almak isteyenlere firma bünyesinde yüzde 20 peşinat vererek 12 ayda, yüzde 30 peşinat vererek 24 ayda, yüzde 40 peşinat vererek 36 vade farksız daire sahibi olma imkanı sunuluyor.

Vadi Koru,  iş ve yaşam merkezi olarak konumlandırılıyor, TEM Otoyolu’nun hemen yanında, çevresinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi ve Türk Telekom Stadyumu’na 1,3 kilometre, Maslak’a 4 kilometre, Seyrantepe metrosuna 2 kilometre mesafede olan proje, metro ve Havaray ulaşımıyla da şehrin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor.

About aktuel

Check Also

Başkent’in Nitelikli Konuta İhtiyacı Var

  MiaVita Beytepe Yatırımcısı Faik Yılmaz, Başkent’te yükselen yeni nesil konut projelerinin Ankaralılar tarafından tercih …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.