Home / Ana Slider / GYODER’in 18. Gayrimenkul Yuvarlak Masa Toplantısı gerçekleşti

GYODER’in 18. Gayrimenkul Yuvarlak Masa Toplantısı gerçekleşti

Ekonominin iki lokomotif sektörü “turizm” ve “gayrimenkul”de marka konusu ele alındı

Gayrimenkul Türkiye Yuvarlak Masa Toplantılarının 18.’si GYODER Turizm ve Turizm Yatırımları Komitesi işbirliğiyle düzenlendi. Bu defa izleyiciye açık olarak gerçekleşen toplantıda, turizm ve gayrimenkul projelerinde “marka” konusunun detayları konuşuldu.

Turizm yatırımcıları ile lider markaların hangi önceliklerle yola çıktıkları, markalaşmanın yeri ve önemine dair yerel ve Türkiye ölçeğinde izlenecek yöntemlerin konuşulduğu etkinlik iki oturumda gerçekleşti. 3 Ekim’de Park Dedeman Levent Hotel ev sahipliğinde yapılan toplantı, sektör profesyonellerinden büyük ilgi gördü.

Toplantı, Servotel Turizm ve Otelcilik Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İsvan ve Gayrimenkul Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Kuyaş Örs moderatörlüğünde iki oturum olarak yapıldı. İlk oturumda Dedeman Otelcilik İş Geliştirme Direktörü Bilge Turcan, Accor Otelleri İş Geliştirme Direktörü Onur Kurç ve Hilton Otelleri İş Geliştirme Kıdemli Direktörü Tuğrul Temel turizmde markanın katma değerlerini tartıştılar. Konuşmacılar, yerel ve uluslararası zincirlerin markaya bakışları, zincir markaların eğilimlere nasıl uyum sağladığı ve geleneksel büyük markaların geleceğe bakışları konusunda dinleyicileri aydınlattılar.

İkinci oturumda ise konuşmacılar arasında Ömer İsvan, Er Yatırım Ferzan Çelikkanat, Servotel Turizm ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlu Partner Murat Yılmaz ve Mar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Arslan yer aldı. “Yatırımcı-İşletmeci İlişkisinde Markanın Rolü” başlıklı oturumda konuşmacılar, yatırımcı gözünden zincir markalarla çalışmanın avantajlarını, karma projelere zincir markaların dahil oluş süreçlerini ve bu ilişkideki potansiyel sıkıntı ve zorlukları tartıştılar.

About aktuel

Check Also

Kayı Holding’den Nükleer Tıp Alanına Bir Yatırım Daha

Coşkun Yılmaz tarafından 1991 yılında kurulan ve birçok alandaki yatırımlarıyla büyüyen Kayı Holding, sağlık sektöründeki …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.