Home / Ana Slider / Sinpaş GYO’dan Babalar gününe 15 Bin TL’lik indirim

Sinpaş GYO’dan Babalar gününe 15 Bin TL’lik indirim

Türkiye’de bir çok temalı konut projesine imza atmış ve atmaya devam eden ve gayrimenkulde fırsatların öncüsü olan Sinpaş GYO, Babalar Günü’ne çok özel bir indirim kampanyasına hazırlandı.

 Babalar gününü özel bir 15.000 TL’lik indirim avantajı sunan bu kampanya, Queen Central Park Bomonti, Ege Vadisi, Aydos Country, İncek Life ve Bursa Modern projeleri için 17-18 Haziran tarihler arasında geçerli olacak.

Ülkemizde her geçen gün dahada gelişen ve ilerleyen gayrimenkul sektöründe markalı konut projeleri içinde öncülük yapan Sinpaş GYO, İstanbul, Ankara ve Bursa’da hayata geçirdiği projelerde herkese 17-18 Haziran tarihleri arasında Babalar Günü’ne özel bir indirim fırsatı sunuyor.

17-18 Haziran tarihleri içinde geçerli olacak 15 bin TL’lik indirim fırsatı, İstanbul’da Queen Central Park Bomonti ile Aydos Country,  Ankara’da ise Ege Vadisi ve İncek Dünyası ile Bursa Modern’de (Bursa Modern’de 1+1 ve 2+1  daireler hariç)  geçerli olacak.

Hayata geçirdiği temalı konut projelerinde en uygun ödeme koşulları sunmaya devam eden Sinpaş GYO,  ayrıcalıklarla kaliteli ve zevkli bir yaşama adım atmak ayrıca kârlı bir yatırıma sahip olmak isteyenleri, sınırlı bir süre için geçerli olacak olan bu fırsatı kaçırmamaya davet ediyor.

About aktuel

Check Also

Mono İnşaat’tan, Bağdat Caddesi’ne 2 yeni dönüşüm projesi 

  Sahip olduğu mimarlık ve mühendislik vizyonuyla inşaat ve gayrimenkul sektöründe 27 yıldır fark yaratan uygulamalara imza atan Mono …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.