Home / Gündem / Deniz tutkunları, bu yaz yine Beluga Balık’ta buluşuyor!

Deniz tutkunları, bu yaz yine Beluga Balık’ta buluşuyor!

Deniz tutkunları, bu yaz yine Beluga Balık’ta buluşuyor!

BELUGA

Anadolu yakasının iş ve ekonomi merkezi Ataşehir, her geçen gün daha da popularitesi artan bir yerleşim trendi olmuş durumda. A+ lezzetleri sunan birbirinden zengin restoranlara da sahip olan bu elit merkezin çok leziz bir balık restoranı var: Beluga Fish Gourmet

Ataşehir’in en şık lokasyonunda konumlanan Beluga Fish Gourmet, ambiyansı ve çok özel lezzetleriyle bu yazın favorisi ve balık tutkunlarının vazgeçilmez mekanı! Bu Yaz için yenilenen menüsünde yine tazelik ve doğallığı ön planda tutan mekan; kendinize ve sevdiklerinize verdiğiniz değeri pekiştiriyor. Balık restoranı konseptini geliştirerek misafirlerine üst düzey hizmet sunuyor.

“Balık yalnızca deniz kenarında yenir” klişesini değiştiren, spesiyal lezzetleri, şık dekorasyonu ve ambiyansıyla gözleri kamaştıran bambaşka bir yer Beluga Fish Gourmet… Ataşehir’in gurme lezzet durağı, bu çok özel günde gerçek deniz ürünü sevdalılarını özel tatlarla buluşmaya çağırıyor.

Beluga fish gourmet

 

Beluga Balık’ tan Yaz’a Özel Lezzetler…

 

Beluga Balık; önce adıyla tavladı ruhumu, sonra sırasıyla özenli sofrası, sunumları, atmosferi, lezzetleri, çok çeşitli balık seçenekleri ve bu gizli cennet restoranın harikûlade ev sahibi ekibi ile.. Restoranın sahibi; çok değerli, beyefendi, kalender, aydın, asil bir insan Sayın Mişel İpekoğlu.. Harikulâde bir mekân yaratmış. Büyük tebrik ediyorum doğrusu. Büyük bir bahçeden merdivenlerle çıktığınız iki katlı restoranın içerisinde yer alan 150 kişilik ana salon, 70 kişilik VİP salon ve 80 kişilik Lounge bölümünün her biri özenle dekore edilmiş.. Yüksek tavanlı, şık dekorasyonu ve ahşabın sıcaklığı ile hengameden uzak. Yunan adalarının, karayla iletişimi kesildiğinde bizlerde bıraktığı duygu gibi.

beluga balık

Anadolu yakasının iş ve ekonomi nabız semti Ataşehir’de hizmet veren ve adını siyah havyarın en makbûl cinsi olan Beluga’dan alan Beluga Fish Gourmet; 40 çeşit leziz mezelerle başlayan ardından çok zengin balık menüsü ile baştan çıkaran muhteşem bir sofra ve uygun fiyat politikası ile de hayli iddialı. Bana sorarsanız başka nerede balık yesem diye kendinizi yormayın. En doğru yol tecrübeyle sabittir denilmiş yol. Ayrıca Beluga; şirket toplantıları, baby shower, kulüp etkinlikleri, düğün yemekleri, kişisel partiler gibi çok özel hizmetler de sunuyor. Bu yaz ister hafta içi ister hafta sonu sadece sevgilinize, eşinize, ailenize, dostunuza, kardeşinize, iş ortaklarınıza değil, kendinize de Küçükbakkalköy Ataşehir’de yer alan Beluga Fish Gourmet’te bir yemek hediye edin. Pişman olmayacaksınız!

Rezervasyon için:

T: 0 216 469 54 54 / 0 533 160 99 41

Küçükbakkalköy Mah. Dereboyu Cad. No: 7C Blok Ataşehir / İstanbul

 

Röportaj: Didem Ece

Kişisel & Kurumsal Stil, İmaj ve Marka Danışmanı 

By Didem ECE Profesyonel İmaj Danışmanlığı
Dünya Markalar Derneği Kurumsal İletişim Koordinatörü

 

About aktuel

Check Also

Mono İnşaat’tan, Bağdat Caddesi’ne 2 yeni dönüşüm projesi 

  Sahip olduğu mimarlık ve mühendislik vizyonuyla inşaat ve gayrimenkul sektöründe 27 yıldır fark yaratan uygulamalara imza atan Mono …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.